Jak skutecznie zwiększyć produkcję przy wykorzystaniu maszyn pakujących?

Autor: maszyny pakujące LSTECH
Data dodania: 13 Lipca 2023r
Ten artykuł przeczytasz w: 5 min
Ocena:
(2)

Maszyny pakujące - skuteczny sposób na zwiększenie produkcji

Najskuteczniejszym sposobem na zwiększenie wydajności produkcji i zoptymalizowanie jej kosztów jest zakup nowoczesnych urządzeń, które usprawnią poszczególne etapy procesu produkcji. Jednym z nich jest dozowanie odpowiednich produktów do opakowań, ich wykonywanie oraz szczelne zamykanie. Firma LS Tech specjalizuje się właśnie w wytwarzaniu nowoczesnych maszyn pakujących, które skutecznie zwiększają produkcję, przyspieszają ją i czynią ten proces bardziej opłacalnym. Na jaką prędkość pakowania mogą Państwo liczyć, wykorzystując urządzenia od LS Tech? Jakimi zaletami się one wyróżniają?

Zwiększanie produkcji z maszynami pakującymi stosowanymi w przemyśle ciężkim

Profesjonalne maszyny pakujące od LS Tech dedykowane branży spożywczej oraz przemysłowi ciężkiemu służą przyspieszaniu i usprawnianiu procesu produkcji. Osoby z nich korzystające mogą przy tym liczyć na solidne zapakowanie poporcjowanych wcześniej produktów. Prędkość pakowania w przypadku każdego urządzenia uzależniona jest przede wszystkim od konkretnego produktu oraz jego porcji. Szacuje się średnio, że pionowe maszyny pakujące LS P300, LS P400 oraz LS P500 wykorzystywane w przemyśle ciężkim są w stanie spakować około dwadzieścia worków w ciągu jednej minuty (np. jeśli chodzi o pellet w dwudziestopięciokilogramowych workach, będzie to dwanaście worków na jedną minutę).

Zwiększanie produkcji z maszynami pakującymi stosowanymi w branży spożywczej

W przypadku pionowych maszyn pakujących INOX wykorzystywanych w branży spożywczej można podać prędkość pakowania wynoszącą około dwadzieścia worków na jedną minutę. Wartość ta jest więc identyczna jak w przypadku urządzeń stosowanych w przemyśle ciężkim. Pionowe maszyny pakujące LS P200 INOX, LS P300 INOX oraz LS P500 INOX są przykładowo w stanie spakować osiemnaście pięciokilogramowych worków proszku do prania w ciągu jednej minuty, ale równocześnie piętnaście jednokilogramowych worków kapusty kiszonej w tym samym czasie. Kwestia ta jest zatem uzależniona nie tylko od liczonej w kilogramach porcji produktu, lecz również od rodzaju pakowanego towaru.

Najważniejsze atuty maszyn pakujących od LS Tech

Polski producent maszyn pakujących LS Tech stawia na pierwszym miejscu zadowolenie Klientów, najwyższe standardy świadczonych usług oraz staranność wykonania produktów. Każdy etap wytwarzania urządzeń LS Tech jest poddawany ścisłej kontroli od razu na miejscu, aby każdy Klient miał gwarancję prawidłowo działającego sprzętu oraz skutecznego zwiększania produkcji przy wykorzystaniu wybranej maszyny pakującej. Proponowane przez firmę LS Tech maszyny pakujące są bardzo proste w obsłudze dzięki intuicyjnemu systemowi sterowania z poziomu panelu dotykowego.

Elastyczność zastosowań maszyn pakujących

Producent LS Tech zapewnia elastyczność zastosowań wszystkim wytwarzanym maszynom pakującym za sprawą możliwości wykorzystywania różnych zespołów dozujących oraz zespołów formowania worka. Pierwsze wymienione zespoły odpowiadają za pakowanie różnego rodzaju produktów przy zastosowaniu tego samego urządzenia pakującego, a zespoły formowania worka umożliwiają wytwarzanie rozmaitych gabarytów opakowań. Posiadając wybraną maszynę pakującą od LS Tech, mogą Państwo zwiększyć proces produkcji szerokiej gamy wytwarzanych produktów. Wystarczy jedynie wyposażyć się w odpowiednie zespoły - w grę wchodzą również te pochodzące od innych producentów - i skonfigurować interesujący Państwa w danym momencie zespół z konkretną maszyną pakującą.

Dedykowany serwis LS Tech

Każde z nowoczesnych urządzeń pakujących LS Tech jest wyposażone w rozbudowany system autodiagnostyki, który samodzielnie wykrywa i raportuje wszelkie nieprawidłowości w działaniu danej maszyny. Firma LS Tech specjalizuje się również w świadczeniu usług serwisowych, które odbywają się na wysokiej jakości częściach - dostępnych od razu w siedzibie producenta. Posiadanie elementów zamiennych na miejscu pozwala na szybki czas naprawy urządzenia, a więc i skrócenie przestoju w pracy spowodowanego brakiem prawidłowo działającej maszyny pakującej. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia, jakie jeszcze usługi świadczymy i jakie produkty możemy zaoferować Twojemu biznesowi. Z urządzeniami od LS Tech mogą Państwo zwiększyć produkcję i zoptymalizować jej koszty już dziś!

Spodobał ci się ten artykuł?

Pozostałe artykuły