Czym wyróżniają się nowoczesne maszyny pakujące od LS Tech?

Autor: maszyny pakujące LSTECH
Data dodania: 12 Czerwca 2023r
Ten artykuł przeczytasz w: 5 min
Ocena:
(3)

Maszyny pakujące LS Tech, czym się wyróżniają?

Jak usprawnić proces produkcji i tym samym zwiększyć jej opłacalność finansową? Najprostszą odpowiedzią na takie zapotrzebowanie jest automatyzacja produkcji dokonywana przy pomocy nowoczesnych maszyn, które są odpowiedzialne za wykonywanie określonych czynności przy jak najmniejszym udziale człowieka. Kwestia ta dotyczy każdego etapu produkcji - również dozowania i pakowania gotowych towarów. LS Tech polski producent maszyn pakujących specjalizuje się w wykonywaniu urządzeń dedykowanych stosowaniu w branży spożywczej oraz w przemyśle ciężkim. Czym wyróżniają się te nowoczesne maszyny i dlaczego warto właśnie na nie się zdecydować?

Nowoczesne maszyny pakujące od LS Tech

Wysokiej klasy maszyny pakujące od firmy LS Tech pozwalają na szybkie i przy tym staranne pakowanie odpowiednio poporcjowanych różnego rodzaju produktów. Producent maszyn pakujących LS Tech oferuje urządzenia dedykowane przemysłowi ciężkiemu oraz branży spożywczej. Pierwszemu wymienionemu działowi służą pionowe maszyny pakujące LS P300, LS P400 i LS P500, które mogą być używane przy produktach, takich jak: kamień dekoracyjny, pellet, ziemia ogrodowa, ekogroszek i wiele innych. Natomiast w branży spożywczej zastosowanie znajdują pionowe maszyny pakujące INOX (LS P200 INOX, LS P300 INOX i LS P500 INOX) oraz automat pakujący do kubków KL-1/3. Pierwszy rodzaj urządzeń służy pakowaniu produktów sypkich (jak np. sól), a automat pakujący do kubków jest przeznaczony do pakowania produktów półpłynnych (m.in kefir czy śmietana) oraz płynnych (jak choćby sok).

Wysoka wydajność maszyn pakujących

Nowoczesne maszyny pakujące od LS Tech zapewniają wysoką wydajność produkcji, która z pewnością usatysfakcjonuje licznych przedsiębiorców. Prędkość pakowania w przypadku konkretnego modelu urządzenia jest w głównej mierze uzależniona od rodzaju danego produktu i wielkości dozowanej porcji. Mimo to w przypadku wszystkich pionowych maszyn pakujących możemy oszacować średnią ilość spakowanych worków na jedną minutę, czyli maksymalnie dwadzieścia. Rzecz nieco inaczej wygląda w przypadku automatu pakującego do kubków KL-1/3, ponieważ jest on w stanie spakować pomiędzy 600 a 1800 kubków na jedną godzinę.

Łatwe we obsłudze maszyny pakujące

Produkując nasze profesjonalne maszyny pakujące, stawiamy na ich łatwość i intuicyjność w obsłudze. Wyposażyliśmy nasze urządzenia w panel operatora z ekranem dotykowym, który jest przystosowany do Klienta. Sama w sobie zasada działania naszych maszyn pakujących jest dość prosta, ponieważ urządzenia wykonują i formują worki, do których następnie dozowane są ustalone porcje danego towaru. Nieco inaczej działa automat pakujący do kubków KL-1/3, jako że jest zupełnie innym typem urządzenia, bo napełnia różnych rozmiarów kubki i w dalszej kolejności je zamyka. W tym wypadku sterowanie również odbywa się z poziomu wygodnego i intuicyjnego w obsłudze panelu dotykowego PLC.

Autodiagnostyka i serwis maszyn pakujących

Zadbaliśmy także o wyposażenie wszystkich pionowych maszyn pakujących od LS Tech w system autodiagnostyki, który ma za zadanie informować o nieprawidłowej pracy urządzenia za pomocą wyświetlacza. W razie jakichkolwiek usterek lub awarii warto wiedzieć, że specjalizujemy się również w serwisie maszyn pakujących. Jesteśmy ich producentem, więc nie tylko mamy doskonałą wiedzę odnośnie ich działania, ale też posiadamy na miejscu dedykowane im części zamienne. Jesteśmy zatem w stanie poradzić sobie możliwie jak najszybciej z daną awarią - bez wydłużającego się czasu oczekiwania na zamówione części.

Inne zalety maszyn pakujących od LS Tech

Udostępniając naszym Klientom wysokiej klasy maszyny pakujące, chcieliśmy zapewnić im również wygodę obsługi. Dlatego też poszczególne elementy urządzeń są łatwe w czyszczeniu. Kolejną zaletą naszych pionowych maszyn pakujących jest fakt, że przy pomocy jednej maszyny można tworzyć różne formaty worków. Są one bardzo elastyczne w zastosowaniu również ze względu na możliwość stosowania różnorodnych zespołów dozujących, czyli jedno urządzenie może pracować z odmiennymi rodzajami produktów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat konkretnego urządzenia, zapraszamy do zajrzenia pod zakładkę "Produkty". Jesteśmy także otwarci na kontakt e-mailowy, telefoniczny lub osobisty - bardzo chętnie udzielimy Państwu odpowiedzi na pytania dotyczące naszych produktów, serwisu oraz innych usług (spawania, cięcia laserem oraz gięcia blach).

Spodobał ci się ten artykuł?

Pozostałe artykuły